هنرپیشه هایی که کارکردن با آنها عذاب آور است

این حقیقت که ستاره‌های سینما اصولا سر صحنه فیلمبرداری ناز و ادا دارند، چندان ناآشنا نیست. اما بعضی از این ستا‌ره‌ها کار را تا جایی پیش برده‌اند که عملا همبازی شدن یا کار کردن با آنها برای اعضای تیم غیرقابل تحمل است.

heigl-1

کاترین هیگل

تولید یک سریال تلویزیونی که قراردادش هم با کاترین هیگل به امضا رسیده بود، از سوی شرکت تهیه‌کننده لغو شد، با این توجیه که اگرچه این هنرپیشه مناسب نقش مورد نظر است، اما زحمت کار چنان است که به تولید سرالا نمی‌ارزد. کاترین هیگل معروف به بدگویی در مورد فیلم‌هایی است که در آنها بازی کرده است. او همچنین همیشه از اعضای سرصحنه فیلمبرداری انتقاد کرده و درخواست‌های عجیب و غریب دارد.

 

Gwyneth-Paltrow-1

گوئینت پالترو
درخواست‌های عجیب گوئینت پالترو از او هنرپیشه‌ای پردردسر ساخته است. او سر صحنه فیلمبرداری فیلم «مرد آهنی ۲» حاضر به صحبت کردن با اسکارلت جوهانسون نشد. از آنجایی که پالترو به شدت علاقه دارد تا پشت سر همکاران و پروژه‌هایشان بدگویی کند، جای تعجب هم ندارد که می‌گویند او تقریبا اکثر دوستانش را از دست داده است.

????????????

لیندسی لوهان
مشهور است که لیندسی لوهان رسما به یک عامل آزاردهنده در صحنه فیلمبرداری تبدیل شده است. ظاهرا او باعث می‌شود تا کار فیلمبرداری برای چندین ساعت متوقف شود، چون ناگهان دست از بازی می‌کشد و خودش را در اتاق خصوصی‌اش که سر صحنه برایش در نظرگرفته‌اند، حبس می‌کند. به گفته پل شریدر، کارگردان، لوهان همچنین چنان علم شنگه‌ای به راه می‌اندازد که کار با او را تقریبا غیرممکن کرده. او غالبا نیز دیر سرکار می‌آید.

67917327 jennifer aniston life of crime premiere

جنیفر آنیستون
می‌گویند اخلاق و رفتار جنیفر انیستون سر صحنه فیلمبرداری بین خودخواهی و تک‌روی در نوسان است. محل اقامت او در دوران فیلمبرداری آخرین فیلمش با فاصله زیادی از دیگران واقع شده بود. علاوه بر این انیستون از شرکت تهیه فیلم خواسته بود تا پرداخت هزینه سلمانی و آرایش‌اش را که هفته‌ای ۵۰ هزار دلار بوده، تقبل کنند

92714778 jennifer aniston Ernest N Morial conven

جنیفر لوپز
سر صحنه فیلمبرداری «وقتی حامله هستی باید منتظر چه چیزی باشی» جنیفر لوپز از صحبت کردن با دیگران خودداری کرده و هر کسی که خواهان صحبت با او بوده، بایستی به منشی‌لوپز مراجعه می‌کرده است.

71st Annual Golden Globe Awards - Arrivals

جولیا رابرتز
جولیا رابرتز هنرپیشه محبوب آمریکایی، سر صحنه فیلمبرداری بیش از همه به خاطر نوسانات پرفراز و نشیب احساسی‌اش شهرت دارد. گفته می‌شود اعضای تیم در زمان تهیه فیلم «هوک» به او لقب «تینکر هل» را داده بودند، زیرا از نظر احساسی به اندازه همین شخصیت که نقش‌‌اش را در فیلم ایفا می‌کرد، شکننده و حساس بوده است، تا جایی که هنرپیشه‌های دیگر بایستی دائم به او سر می‌زدند تا ببیند حالش خوب است یا نه.

bruce-emma-sprit-1

بروس ویلیس
بروس ویلیس کابوس هر کارگردانی است. او در زمان تولید فیلم «پلیس تعلیق شده» از حضور در نشست‌های مطبوعاتی مربوط به این فیلم خودداری کرد. ویلیس در بین خبرنگاران نیز به دلیل زبان تند و تیز و رفتار بی‌ادبانه‌اش محبوبیت ندارد.

steven

استیون سیگال
استیون سیگال به این معروف است که با همبازی‌هایش رفتاری به شدت آزاردهنده و غیرمحترمانه دارد. او چند بار نیز با آنها سر صحنه فیلمبرداری زد و خورد کرده است. برای همین هم عجیب نیست که در سال‌های اخیر از استیون سیگال در کمتر فیلمی بازی گرفته شده است.

charly-lohan

چارلی شین
پس از آنکه چارلی شین چند سال پیش به خاطر غیبت‌های مکرر و دردسرهایی که برای اعضای تولید سریال «دو مرد و نصفی» به وجود آورد، از تیم تولید بیرون انداخته شد، بازی در سریال جدیدی به نام «Anger Management» را آغاز کرد. به درخواست او اندکی بعد سلما بلر، همبازی شین در این سریال، کنار گذاشته شد. دلیل آن هم اعتراضاتی بود که سلما بلر نسبت به رفتار شین داشت.

کریستین بیل
در حالیکه کریستین بیل در میان طرفدارانش محبوبیت فراوانی دارد، اما بین کادر تولید فیلم چندان محبوب نیست و همه سر صحنه فیلمبرداری از وی وحشت دارند. او ظاهرا بیش از اندازه که باید نسبت به کارش حساس است و با پیش‌آمدن هر گونه مشکل کوچکی سر صحنه، آتشفشان خشمش فوران می‌کند. با این حال کریستین بیل چنان هنرپیشه موفقی است که رفتارهایش سر صحنه موجب نشده تا کارگردان‌ها تمایلی به کار کردن با وی نداشته باشند.

دیدگاه‌ها
 1. صحرا می‌گوید:

  یه چیزاییی در مورد جی لو شنیده بودم .. خیلی بده اینطوری

  دوست داشتن

 2. بهاره می‌گوید:

  ستاره اقبال کاترین هیگل رو به خاموشیه و کمدی رمانتیک های دو سال اخیرش موفق نبودن .
  جنیفر لوپز هم بازیگر تمام عیاری نیست … لیندسی لوهان هم شرایط واضخی داره … از این دست آدمها که در عرضه بازیگری توقیق بزرگی برای منت گذاشتن سر این و آن ندارند بیشتر لجم میگیره راستش .
  باز امثال جولیا رابرتز ، بروس ویلس و کریستین بیل اینقدر بازیگران متعهد به کار و توانایی هستند که طرفشون بتونه چشم پوشی کنه .

  دوست داشتن

 3. SHAGHAYEGH می‌گوید:

  چه جالب

  دوست داشتن

 4. mona9999 می‌گوید:

  اینقدر که همشون مغرورو از خود راضین
  فکر میکنن که دیگران ادم نیستن

  دوست داشتن

 5. Mr.Hossein می‌گوید:

  كريستين بيل يه دونه اس

  دوست داشتن

 6. iceangel می‌گوید:

  من نمیدونم این چه مشکلیه که جنیفر با حرف زدن داره؟
  جنیفر ادعا می کند که همیشه همان «جنی» قدیم بوده و عوض نشده است، ولی رفتار زشت و بی ادبانه او با طرفداران چیز دیگری می گوید. ظاهراً لوپز با هیچکدام از افرادی که به نحوی با او در ارتباط هستند، مانند گارسون، کارکنان هتل و فروشندگان حرف نمی زند. در عوض حرف هایش را به دستیارانش می زند تا حرف او را به این افراد منتقل کنند. برای مثال، در یکی از پروازهای لوپز، مهماندار از او می پرسد که نوشیدنی چه میل دارد و بجای اینکه او جواب مهماندار را بدهد، رو به دستیارش کرده و گفته: «لطفاً بهش بگو نوشابه رژیمی با لیمو ترش میخوام.» یکی دیگر از نمونه های بدرفتاری او با طرفدارانش این است که بخاطر اینکه خدمتکار هتل از او امضا خواسته، او را اخراج کرده است. این خدمتکار می گوید: «من یکی از طرفدارای پر و پا قرص جنیفرم، بخاطر همین جسارتمو جمع کردم و رفتم زنگ در اتاق هتلشو زدم تا یه امضا بگیرم… ولی دو تا از دستیاراش منو از دم در رد کردن.» لوپز از این کار خوشش نیامده و فوراً خواسته تا او را اخراج کنند. به نظر می رسد که لوپز هم باید کمی به گذشته خود فکر کند.

  دوست داشتن

  • رایا می‌گوید:

   دقیقا نمی دونم mbc2 یا mbc max بود چند وقت پیش داشت بیوگرافیه جنیفر و نشون می داد اولش یه رقصنده ی معمولی بود و به هیچ عنوان این جزابیت و گیرایی الان و نداشت . درسته برای جایگاه الانش زحمت کشیده ولی این که خودشو گم کرده و انقدر مغروره نشون دهنده ی کمبودش هست واصالتی که معلومه نداره . خودش تو یکی از مصاحبه هاش گفته بود چون می خواست رقاص بشه مادرش بیرونش میکنه و اون تو محله تمرینه رقصش می خوابیده چون جا نداشته حالا چی شده با ادمایی شبیه قبلا خودش حرف نمیزنه …….. کلا خدا نکنه کسی که ظرفیتشو نداره به جایی برسه .

   دوست داشتن

 7. poroshat می‌گوید:

  مسئله جولیا رابرتز که خیلی ناز بود عین خودش … «نوسانات احساسی»

  دوست داشتن

 8. فرمری می‌گوید:

  در مورد جنیفر و کریستین بل قبلا شنیده بودم.

  حتی تو ی اجرای مشترک تیلور سوئیفت و جنیفر، تیلور از دست جی لو عصبانی شده بود چون جنیفر با زیردستهای تیلور و دست اندرکارای کنسرت تیلور رفتار بدی داشته.

  دوست داشتن

 9. aisa می‌گوید:

  یا رب روا مدارگدامعتبر شود…
  جنیفرانیستون هفته ای 50هزاردلارروش خرج میشه بعد اینه؟؟شبیه سیب زمینی اب یزه!

  دوست داشتن

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s